Moskitiery

Moskitiery ramkowe

Moskitiery okienne ramkowe  to najprostsze i najpopularniejsze zabezpieczenie przed owadami. Prosta i wytrzymała konstrukcja pozwala na bezinwazyjny montaż do okna. Moskitierę taką w prosty sposób można zdjąć na zimę do przechowania lub czyszczenia. Moskitiery wykonane są z aluminium malowanego w kolorze białym, brązowym a także w okleinach drewnopodobnych. Siatka do ramek dostępna jest w kolorze czarnym.

Główną zaletą moskitier ramkowych jest ich skuteczność oraz  cena.

Moskitiery rolowane

Najbardziej praktyczne moskitiery okienne i drzwiowe. Funkcja moskitier rolowanych pozwala na dowolne zasłanianie i odsłanianie okna w razie konieczności. Drzwiowe moskitiery rolowane zajmują mało miejsca, np. w przypadku małych balkonów są idealnym rozwiązaniem.

Idealnie nadają się też do okien dachowych gdzie prowadnice i kaseta montowane są od wewnątrz. 

Dostępne kolory ramek to biały i  brązowy. Oraz siatka czarna lub szara. Moskitiery rolowane pasują do każdego typu okna.

MOSKITIERY PLISOWANE

Oferowane moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. System przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek, Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany).

Dostępne kolory biały i brązowy oraz drewnopodobne