Nowość

 

Rolety rzymskie system Top-Down

Eleganckie rolety rzymskie to praktyczne rozwiązanie dla zaciemniania pomieszczeń każdego typu. Dla ułatwienia proponujemy mechanizm typu Top Down Up, dzięki któremu zwijanie i rozwijanie osłon jest jeszcze efektywniejsze. To świetna alternatywa dla innych modeli rolet oraz zasłon plisowanych. Sprawdzi się we wnętrzach, do których dociera spora ilość światła słonecznego. Za pomocą dwóch łańcuchów steruje się obciążnikiem dolnym oraz górną szyną z rzepem, dzięki czemu mechanizm umożliwia zasłanianie okna w dowolnej jego części. Stąd też nazwa systemu – materiał można unieść w górę lub spuścić do dołu wedle uznania.

Rolety rzymskie w systemie Top Down Up okażą się szczególnie pożytecznie w pomieszczeniach z wysokimi oknami. Sprawdzą się w kuchni, łazience czy przedpokoju. Do tego są łatwe w użyciu – rolety posiadają dwa zintegrowane łańcuszki umożliwiające wybór odpowiedniego ułożenia osłony okiennej.

 

 

 

 

 

Żaluzja fasadowa – system adaptacyjny SKEF

System SKEF to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które może być stosowane do montażu żaluzji fasadowych, w których zastosowano lamele o wielkości 50 – 80mm. Co istotne, żaluzje fasadowe w systemie adapatcyjnym SKEF mogą być wyposażone w siatkę przeciwinsektową, która zapewnia skuteczną ochronę przed owadamii przy zachowaniu przepływu światla i świeżego powietrza do wnętra.  Więcej o produkcie. 

 

 

 

 

 

 

 

MOSKITIERY PLISOWANE

Oferowane moskitiery posiadają unikalny system płynnych przesuwów i mogą otwierać się w różnych kierunkach. Przesuwy pozwalają na zablokowanie moskitiery w dowolnym miejscu. Bardzo ważną opcją jest możliwość wyboru kierunku otwarcia moskitiery: góra-dół, na boki, centralnie, dwustronnie. System przesuwów funkcjonuje bez żadnych mechanizmów, sprężyn i skrzynek, Produkt może być zastosowany w oknach, drzwiach, ale także na każdej innej powierzchni do 3 m wysokości i 5 m szerokości (np. ogrody zimowe, balkony, altany)

20150523_125013

20150523_125024

20150523_125035

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rolety z nadrukiem

Rolety z nadrukiem zwane fotoroletami to doskonały i nowatorski sposób na udekorowanie naszych okien oraz ożywienia wnętrza. Możesz wydrukować cokolwiek zechcesz, reklamę firmy, ulubionego bohatera lub dowolnie wybrane zdjęcie.

Zastosowanie rolet z nadrukiem sprawdza się w każdym pomieszczeniu: salonie, kuchni, sypialni, biurze, jadalni lub łazience.

Ceny ustalane są indywidualnie w zależności  od wielkości grafiki i wybranego materiału.

 

fotoroletka