Rolety wewnętrzne

Rolety w kasecie z prowadnicami

Rolety materiałowe to najpopularniejszy w tej chwili na rynku system zaciemniający. Stanowią funkcjonalna i estetyczna ozdobę. Dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia.
Różnorodność tkanin i systemów pozwala na instalację na każdym typie okna. Mechanizm montowany jest  w kasetach aluminiowych, oraz dodatkowo prowadzone są prowadnice wykonane z aluminium lub tworzywa PCV w kolorach białym, brązowym a także z okleiną drewnopodobną. Aktualnie stosowany mechanizm samohamujący znacząco podnosi bezawaryjności rolety i wygodę użytkowania.

Rolety dzień-noc

Rolety dzień-noc to rewolucyjny krok w konstrukcji rolet materiałowych . Nowoczesne rolety jakimi są to połączenie zalet zalet żaluzji oraz rolet materiałowych.
Dzięki zamontowaniu dwóch warstw materiału w sposób przesuwny pozwala na płynną regulację promieni słonecznych przenikających do pomieszczenia.
Całość daje poczucie komfortu oraz przyjemny nastrój w pomieszczeniu.

Obecnie oferujemy rolety w dwóch systemach:

1. wolno wiszący

2. w kasecie

Rolety Rzymskie

Rolety Rzymskie są najbardziej luksusowymi dekoracjami okiennymi. Eleganckie tkaniny oraz ręczne szycie sprawiają, że produkt ten potrafi zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów i nadać pomieszczeniu niepowtarzalny, wyjątkowy charakter.

Oferujemy Państwu rolety z dwoma systemami do sterowania.

  • Łańcuszkowym

  • Sznurkowym
  • System Top-down ( więcej w zakładce NOWOŚĆ)

Plisy

Plisy okienne to najnowsza odmiana osłon okiennych. Jest nowoczesna i nadaje lekkości w porównaniu do tradycyjnych żaluzji czy rolet. Plisa w odróżnieniu od innych systemów może występować w geometrycznych kształtach Tj. trójkątach, trapezach, kołach. Ogromną zaletą jest możliwość składania jej w górę lub  w dół. Po złożeniu zajmuje mało miejsca. Materiał wykonany jest z tkaniny poliestrowej odpornej na zabrudzenia. Plisy to idealne rozwiązanie do okien dachowych. Modele AB21, AB22, AB23  dzięki zastosowaniu prowadnic bocznych nie opadają i blokują wpadanie światła między ramą okna a plisą.

Rolety wolnowiszące MINI

Roleta wolnowisząca bez obudowy i prowadnic jest najczęściej stosowanym systemem roletowym do wnętrz.

Charakteryzuje się niezawodną i praktyczna ochroną przed nasłonecznieniem oraz stanowi ozdobę okna i nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat.
Roleta może być mocowana na ramie okna lub na ścianie. Istotną zaleta jest prosta obsługa, łatwy montaż oraz atrakcyjna cena.