Żaluzje

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są obecnie najmodniejszą i najestetyczniejszą formą rolet/żaluzji. Ich uniwersalność sprawia że świetnie nadają się tak do biur, jaki i każdego mieszkania. Wykonane są z uszlachetnionego drewna, ciętego za pomocą specjalnych urządzeń. Wrażenie estetyczne podnosi osłona górnej rynny w odcieniach drewnianych lameli. Zróżnicowany  kolor żaluzji pozwala doskonale dobrać wyrób do wystroju wnętrza. Szlachetne gatunki drewna pozwalają na aranżacje wnętrza tworząc ciepły przyjemny klimat. Zaletą żaluzji drewnianej jest jej długotrwałość, sposób przygotowania oraz niewrażliwość na promieniowanie ultrafioletowe dzięki farbom które które zapewniają odporność na wilgotność oraz utratę koloru.

Dostępne są dwie szerokości żaluzji 25mm oraz 50mm.

Żaluzje aluminiowe

Nowoczesne żaluzje aluminiowe są funkcjonalne, trwałe w eksploatacji i bezproblemowe. Wyposażone są w nowy zintegrowany mechanizm podnoszenia i sterowania żaluzją. Dzięki niewidocznemu systemowi mocowania, który nie uszkadza profilu okna nożna je zamontować do okien PCV, aluminiowych orz drewnianych. Żaluzje poziome o szerokości 25mm są jednym z najbardziej popularnych systemów zaciemnień. 

 

Żaluzje pionowe Verticale

Verticale to praktyczne rozwiązanie do domów, hoteli, biur i innych pomieszczeń użytkowych. Ten typ żaluzji wykonany jest najwyższej jakości komponentów i tkanin. Można mocować je zarówno do sufitu jak i do ściany. Posiadają zalety dekoracyjne  co pozwala zmienić chłodne i nieprzyjemne wnętrze w estetyczne miejsce do pracy i wypoczynku.  Ich elegancki wygląd pozwala zasłonić niezbyt ładne parapety,  grzejniki, rury itp. Rewelacyjny i niezawodny mechanizm sterujący, który daje możliwość elastycznej regulacji kata ustawienia elementów. Dzięki temu mamy możliwość rozproszenia światła i uzyskania różnych efektów oświetlenia.