Żaluzje drewniane

ŻALUZJE DREWNIANE 25MM/50MM

Produkujemy żaluzje drewniane i bambusowe wysokiej jakości na indywidualne zamówienie. Są trwałe i stanowią skuteczną ochronę wnętrz przed słońcem. Drewno wyróżnia się widoczną fakturą, która ociepla i nadaje elegancji osłanianym pomieszczeniom. Innym stosowanym przez nas gatunkiem drewna jest basswood, drewno azjatyckie. Odznacza się subtelną teksturą – równomierną o delikatnym, prawie niewidocznym wzorze. Dzięki temu drewniane żaluzje poziome basswood z powodzeniem odnajdują się w minimalistycznym designie. Z kolei żaluzje bambusowe to ciekawa alternatywa dla osłon wykonanych z drewna. Wyróżniają się cieńszą budową lameli i mniejszą wagą produktu. Są za to tak samo EKO, jak eleganckie i praktyczne!

Stwórz wnętrze w zgodzie z naturą, dzięki nowej kolekcji żaluzji bambusowych!

Ciesz się harmonią z przyrodą dzięki naszej najnowszej kolekcji żaluzji wykonanych z ekologicznego bambusa. Inspirując się eco trendem w aranżacji wnętrz, wprowadzamy do naszej oferty unikalne i stylowe rozwiązania, które podkreślą piękno naturalnych materiałów w Twoim domu. Dzięki różnorodnym wzorom i kolorom, żaluzje bambusowe 25/50 mm umożliwiają łatwe dopasowanie do każdego wnętrza, nadając mu wyjątkowego charakteru. To idealne połączenie funkcjonalności i estetyki, które wprowadzi do Twojego domu przytulną, naturalną atmosferę.

 ZALETY PRODUKTU
  • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji.
  • Zastosowany materiał naturalny żaluzji drewnianych i bambusowych – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) i bambusa, a także personalizowane elementy wykończeniowe nadające wnętrzu niepowtarzalny klimat oraz pozwalające dopasować żaluzje do każdego stylu.
  • Wysokiej jakości żaluzje oraz wchodzące w ich skład detale, gwarantujące długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu.
  • Szeroka kolekcja kolorystyczna w żaluzjach drewnianych i żaluzjach bambusowych.
  • Zabezpieczenia Child Safety – zapobiegają tworzeniu się niebezpiecznej pętli w systemach sterowanych sznurkiem lub łańcuszkiem koralikowym.
  • Montaż żaluzji: do ściany, do sufity, do ramy okiennej oraz listwy przyszybowej.
  • Możliwość sterowania elektrycznego.

ROLMED Sebastian Merk Ul.Marszałkowska 33/10
05-400 Otwock

509 194 412

Współpraca